Operátor/ka výroby-2 směny, 8hodinové směny,víkendy ne Hradec Kralove

Plat: 21000 - 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Kralove, Královéhradecký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 24 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min.SOU (zaměření studia nerozhoduje)

* pracovní zkušenosti ve výrobní sféře

* technické znalosti budou vítány (práce s měřidly, čtení výkresové dokumentace či jiné)

* základní znalost práce s PC (pro zadávání výrobních dat)

Nabízíme

· Čisté pracovní prostředí v zánovní hale (otevřena 12/2016), čistý typ výroby a produktů (téměř bez hygienických zátěží, bezprašné, čisté,vhodné i pro alergiky, ekzematiky). Práce je prováděna v sedě.
· 5 týdnů dovolené
· 13. plat
· Příspěvek na penzijní připojištění (2% hrubého příjmu)
· Skupinové jazykové kurzy AJ / NJ (dle dohody s nadřízeným), v prostorách firmy, hrazeno firmou.
· Závodní stravování - oběd či večeře (výběr ze 3 jídel, 55% hradí zaměstnavatel - 36Kč platí zaměstnanec) a kantýna
-Skupinové fyzioterapeutické cvičení (mimo pracovní dobu, v prostorách firmy, cvičení hradí firma)
- 2x ročně celofiremní večírek (vánoční a letní), 4x ročně možnost firmou dotované team-buildingové akce (dobrovoné, mimo firmu a pracovní dobu)

Další informace:
- ve společnosti nejsou agenturní pracovníci, všichni kolegové jsou kmenoví
- ve výrobě platíme hodinovou mzdu
- benefity firmy platí pro všechny zaměstnance rovnocenně
- místo výkonu práce HK-Slezské předměstí
- možnost nástupu 1/2020 nebo podle dohody / Vašich možností
- zaškolení ANO (interní školení -měření, práce s tech.dokumentací)
- nástupní plat je dle znalostí a zkušeností v rozmezí 21tis.- 23tis.hrubého + placené přesčasy + 13.plat (do budoucna možnost profesního a platového růstu dle Vašeho výkonu a zvládání odborných prací-měření, atd.)

Náplň práce

STUEKEN s.r.o. se sídlem v Hradci Králové je jedním z předních celosvětových výrobců přesných kovových dílů pro automobily, domácí spotřebiče a elektroniku.

Operátor / ka výroby pro tým následných výrobních procesů (optická kontrola výrobků = třídění, měření, obsluha výrobních zařízení).

Do tohoto většinově ženského týmu hledáme několik nových zaměstnanců.

Jde o vyhledávání povrchových vad na výrobcích pomocí zraku - optická kontrola. Většina pracovních úkonů je v sedě. Zakládání materiálu / produktů do strojů, odebírání ze strojů a zakládání výrobků do přepravních blistrů. Měření produktů - zaškolíme.

Upřednostníme adepty / adeptky s praxí ve výrobě.

Znalost měření a práce s výkresovou dokumentací bude velkou výhodou (případně doškolíme).

Primárně 2 směnný režim, 8h směny (6-14h, 14-22h), bez víkendů. 3tí směna/noční (22-6h) dle zakázek - na každou pracovnici vychází týden noční směny cca 1x za půl roku.

Kontakt

STUEKEN s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Radka Svejštilová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost STUEKEN s.r.o. (IČ 60933518) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.