Strážník městské policie Kynšperk nad Ohří

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 18 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jana A. Komenského 221, Kynšperk nad Ohří, Karlovarský
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Město Kynšperk nad Ohří hledá vhodného kandidáta na pozici Strážníci.

Popis pracovní pozice

Požadavky
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- orientace v platné legislativě
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- dobrá fyzická kondice
- zbrojní průkaz skupiny "D"
- řidičský průkaz skupiny "B"
- lékařské osvědčení o způsobilosti vykonávat funkci strážníka MP

Více informací a způsob podání přihlášky na http://kynsperk.cz/mesto/soubory-ke-stazeni/ - volná pracovní místa

Přihlášky je možné zasílat poštou nebo osobně na podatelnu MěÚ Kynšperk nad Ohří