Montážní pracovník interiérů do letadel Plzeň

Plat: 22000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* Manuální zručnost (práce s ručním nářadím - pilky, frézky, vrtačky atd.)

* Orientace v technických výkresech

* Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (R, O)

* Spolehlivost a dobrá pracovní morálka


Nabízíme


* Práce přímo v Plzni

* Finanční růst po zapracování

* Stravenky 70,- Kč/den

* Práce v čistém prostředí

* Týdenní zálohy

* Možnost ubytování

Náplň práce

Chceš stabilní práci přímo v Plzni, která není stereotypní? Jsi manuálně zručný a nebaví Tě stát u pásu? Vyznáš se v technických výkresech? Tak to čteš správný inzerát!
Pro společnost vyrábějící interiéry do letadel hledáme spolehlivého pracovníka na pozici Montážní pracovní. Tvou náplní práce bude montovat ručním nářadím kuchyňské linky do letadel podle technických výkresů. Rovněž budeš spolupracovat s ostatními týmy na procesu zlepšování. Práce probíhá ve dvousměnném pracovním provozu (ranní/odpolední). Víkendy můžeš trávit s rodinou a přáteli, u nás pracujeme od pondělí do pátku.

Přidej se k nám a podílej se na výrobcích, které obletí svět!

Kontakt

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

301 00 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Pendlová   +420727979091

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Triangle Recruitment CZ s.r.o. (IČ 28082508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace