Stavební/technický dozor přímo pro developera Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dokončil/a jste stavební školu a chcete své znalosti uplatnit v praxi?
Baví Vás oblast úspory energií a úsporných budov?
Chcete pracovat na stabilním a smysluplném projektu přímo pro developera?

Nyní máte možnost! Náš tým se rozšiřuje a rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni na pozici STAVEBNÍHO/TECHNICKÉHO DOZORU přímo pro developera!. Pokud zatím nemáte mnoho praktických zkušeností...NEVADÍ...Jsme připraveni Vás podpořit v průběhu zaučení i v dalším odborném rozvoji.

Co bude náplní Vaší práce:
- spolupráce na řízení výstavby zajímavých projektů
- dohled nad kvalitou práce generálního dodavatele a nad kvalitou materiálu
- denní přítomnost na stavbě a operativní řešení vzniklých situací
- komunikace přímo s developerem a architekty

Náš nový kolega/kolegyně bude potřebovat:
- stavební vzdělání a zápal pracovat v této oblasti
- praxi ve stavebnictví (výhodou, NE podmínkou)
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilitu a chuť učit se novým věcem

Odměnou Vám bude
- fixní mzda + bonusy za realizaci projektu
- mobil, notebook
- perfektní zaškolení a podpora po celou dobu působení ve firmě
- možnost naučit se něco nového
- přátelský kolektiv malé společnosti s týmovou atmosférou
- rozvoj kariéry, zapojení se do různých projektů a získání kontaktů

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, zašlete svůj životopis na hana.radkova@aprofes.cz a my už se Vám ozveme.

Kontakt

APROFES, s.r.o.

602 00 BRNO
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Řádková   420727888610

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace