Realizátor zakázek Litomyšl

Lokalita pracoviště: Litomyšl, Pardubický
Vloženo před 11 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenosti s vedením lidí a znalosti v oblasti TZB? Líbilo by se Vám pracovat v rodinné společnosti s podporou stabilního týmu, kde si zakládají na kvalitě odvedené práce?

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici: REALIZÁTOR ZAKÁZEK!

Co bude Vaším úkolem:
- řízení zakázek: organizace práce na stavbě, vedení stavebního deníku, hlídání termínů, kontrola kvality práce atd.
- vedení a řízení montérů na stavbě
- objednávky materiálu a zajištění nářadí
- v případě potřeby manuální činnost (topenářská, instalatérská, plynařská, potrubářská, svářečská apod.)
- příležitostné vyhledávání obchodních příležitostí u zákazníků

Aby se Vám na pozici dobře vedlo, budete potřebovat:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
- zkušenosti s vedením týmu
- technické znalosti z oblasti vytápění, chlazení, plynu, vody, kanalizace, vzduchotechniky atd.
- základní zkušenosti s AutoCADem
- řidičský průkaz
- komunikativní a organizační schopnosti

Co Vám společnost nabízí:
- MZDU dle výkonu: 35 000 Kč + prémie za projekty
- HPP na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, sick days, stravenky
- služební auto, notebook, mobil
- pracoviště: LITOMYŠL
- nástup: možný ihned

Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete mi svůj životopis na hana.radkova@aprofes.cz a já se Vám brzy ozvu.

Kontakt

APROFES, s.r.o.

602 00 BRNO
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Řádková   420727888610

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace