Rozpočtář- pozemní stavby Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Aktuálně hledáme spolupracovníky pro různorodou klientelu v oblasti stavebnictví. Díky vztahům napříč mezinárodními společnostmi jsme schopni prodebatovat Vaše budoucí pracovní zařazení a zjistit, jestli v některé ze společností naleznete to „pravé ořechové“ pro Váš kariérní růst – třeba možná i pozice, které nejsou zobrazeny na pracovních portálech, úzkoprofilové nebo vyšší pozice a pozice na zahraničních projektech. Ozvěte se a získejte přístup k dalším informacím!

Jako jednu z možností Vám aktuálně představujeme volné místo
ROZPOČTÁŘ (ž/m) pro pozemní stavby.

Vaším potenciálním zaměstnavatelem je mezinárodní developerská společnost, která se za 25 let existence vypracovala na síť s desítkami lidí a komplexními zakázkami v různých oblastech.

Co můžete očekávat:
- Projekty pozemních staveb různého druhu (retail, rezidence, občanská vybavenost)
- Zapracování do menšího smíšeného týmu, společné firemní akce, podpora ze strany zaměstnavatele v dalším rozvoji a využitím
zkušeností
- Flexibilitu v pracovní době
- Zaměstnanecké benefity jako mobilní telefon, sick days nebo „penzijko“ jsou samozřejmostí
- 13. plat
- Možnosti růstu – firma nadále rozšiřuje své působení a má v plánu zajímavé zakázky

Co bude Vaší náplní práce:
Jelikož už máte zkušenost na obdobné pozici (podmínkou), znáte to: budete zpracovávat cenové nabídky a komunikovat se subdodavateli, tvořit a kontrolovat seznam prací a výměry, informovat všechny zúčastněné strany o aktuální situaci atd.

Co se očekává od Vás:
- Praxe a radost z fungování na obdobné pozici
- Výborná znalost potřebných funkcí v MS Office
- AJ výhodou

Dejte nám o sobě vědět a setkáme se spolu pro bližší informace. Pokud jste aktuálně v zahraničí nebo Vám jiné okolnosti brání přijít za námi do Vodičkové, rádi se domluvíme individuálně.

Pozice je vhodná i pro kandidáty hledající uplatnění s názvoslovím kalkulant nebo cost manager.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Bosáková   725 843 791

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace