Operátor výroby-2 směny,8hodinové směny,víkendy ne,pro muže Hradec Králové

Plat: 23000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho malého mužského týmu, v divizi průmyslového čištění našich kovových výrobků, hledáme samostatného, pracovitého a fyzicky zdatného kolegu.

PRAXE NEROZHODUJE, ale zkušenosti z výrobního prostředí uvítáme.

Místo výkonu práce Hradec Králové- Slezské předměstí.

Možnost nástupu IHNED nebo dle Vašich možností.


Nabízíme

- 13.plat
- 5 týdnů dovolené
- měsíčně 2% hrubého platu na důchodové připojištění (po zkušební lhůtě)
- závodní stravování - oběd či večeře (výběr ze 3 jídel, 55% ceny hradí firma - 36Kč pak zaměstnanec)
- kantýna
- firemní večírek (2k ročně, letní a vánoční)
- každý 1/4rok team-buildingová akce oddělení (250kč na os.) dle výběru oddělení (mimo firmu, ve volném čase, dobrovolné)
- jazykové kurzy AJ nebo NJ (dobrovolné, skupinové, 50% času napracovat a 50% dává firma) v místě pracoviště, hrazeno firmou
- fyzioterapeutické cvičení (placené firmou, v areálu firmy, mimo pracovní dobu)

Další informace:
- ve společnosti nejsou agenturní zaměstnanci, všichni kolegové jsou kmenoví
- benefity platí pro všechny zaměstnance rovnocenně
- ve výrobě platíme hodinovou mzdu
- práce v zánovní výrobní hale (čisté pracovní prostředí, nulová prašnost, min.hluková zátěž) - vhodné prostředí pro alergiky, ekzematiky, atd. (min.hygienická rizika)

Náplň práce

- 2 směnný režim (8h směny, 6-14h a 14-22h, většinou se střídají po týdnu, víkendy ne)
- ohodnocení: po zkušební lhůtě 25tis. hrubého + platíme přesčasy + 13tý plat
- operátor průmyslového čištění zajišťuje manipulaci (VZV, ruční manipulace, ruční vozíky a další) s výrobky z naší sériové výroby, které jsou určené pro „omletí, odmaštění, či naopak potažení nějakou emulzí, atd.“ Primárním úkolem tohoto operátora je nastavení a obsluha zařízení pro průmyslové čištění dle technologických zadání/postupů (každý výrobek má předepsaný proces, kterým má projít – program + prostředek)


Kontakt

STUEKEN s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Radka Svejštilová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost STUEKEN s.r.o. (IČ 60933518) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace