Obchodní asistentka - Brno Brno - Královo Pole

Lokalita pracoviště: Brno - Královo Pole, Jihomoravský
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• dobrá znalost práce na PC (Excel, Word)
• znalost angličtiny na střední úrovni
• komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita a práce v kolektivu

Nabízíme

• práci na HPP - jednosměnný provoz
• pružná pracovní doba od 8,30 do 17,00 hodin
• volné víkendy a svátky
• benefit ve formě stravenek a multisportkarty
• po zapracování k základní mzdě ohodnocení ve formě prémií, vánoční odměny

Místo práce: Brno – Královo Pole

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici používejte e-mailovou adresu: dmensikova@tonercentrum.cz

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
TONERCENTRUM, s.r.o. je rodinná firma, je nás cca 23 zaměstnanců, letos oslavujeme 20 let, co jsme na tuzemském i na zahraničním trhu. Naší „ pracovní náplní" je vše kolem velkoobchodního nákupu a prodeje tonerů, inkoustů (i ostatního spotřebního materiálu) do kopírek a tiskáren všech značek.

Více informací o společnosti naleznete na www.tonercentrum.cz

Náplň práce:
Firma s mezinárodní působností zaměřená na velkoobchod s tonery do tiskáren hledá do hlavního pracovního poměru obchodní asistentku pro export-importní oddělení s možností profesního růstu na samostatnou obchodnici.

• obchodní činnost jako fakturace
• vyhodnocování nabídek a poptávek
• písemná komunikace s klienty (e-mail, Skype)

Kontakt

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSYSTEM s.r.o. (IČ 28412508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace