Mistr strojírenského provozu Letovice

Plat: od 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Letovice, Jihomoravský
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:

- praxi ve vedení dílenského kolektivu minimálně 2 roky
- min. středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
- uživatelskou znalost práce na PC, zejména MS Excel
- odolnost vůči stresu
- znalost principů štíhlé výroby vítána.

Nabízíme

Nabízená mzda 30.000 Kč měsíčně s možností navýšení po zapracování.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, zajímavou práci při výrobě částí zemědělských strojů pro zahraniční zákazníky, pracovní poměr na dobu neurčitou, závodní stravování.

Náplň práce

Dokážete kooperovat s ostatními, umíte se rozhodovat rychle a efektivně, jste přesvědčivý a ostatní Vás respektují? Potom máte výborné předpoklady pro pracovní pozici mistra výrobního střediska.

Náplní práce je:
- zodpovědnost za plnění plánu (výkonů a nákladů)
- řízení a vedení týmů
- přidělování práce zaměstnancům
- dílenské plánování a kontrola termínů
- zajištění dodržování pracovní a technologické kázně zaměstnanců

Kontakt

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Letovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Libuše Brablecová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. (IČ 25526278) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace