Technolog vývoje produktu Okres Svitavy, Česko

Lokalita pracoviště: Okres Svitavy, Česko, Pardubický
Vloženo před 19 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxe min. 3 roky na podobné pozici
* znalost anglického jazyka na úrovni alespoň C1
* znalost CAD, Solidworks

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr v moderní výrobní společnosti mezinárodního rozměru
* pružná pracovní doba, jazykové kurzy, odborné vzdělávání, 25 dnů dovolené
* příspěvek na stravování
* místo výkonu práce okres Svitavy

Náplň práce

* provádění technického a grafického vývoje produktu
* podpůrná funkce pro výrobní manažery na vývojových procesech
* příprava předběžných kalkulací pro nové výrobky nebo stávající produkty
* koordinovat všechny otázky týkající se proveditelnosti projektu, harmonogramu
* zaměření na snižování nákladů, změnou jejich funkčních parametrů, vlastností, výrobní konstrukce, produktu nebo změnou procesů výroby
* technická dokumentace (materiálové listy, bezpečnost hraček)
* častá komunikace s kolegy v USA a ve Švédsku

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová   +420 724 501 667