Tiskař na dokončovacích strojích Kuřim, Česko

Lokalita pracoviště: Kuřim, Česko, Jihomoravský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vystudovaný obor technického směru (nejlépe polygrafické zaměření)
* Zkušenost s obsluhou jakéhokoliv polygrafického zařízení VÝHODOU
* Technické myšlení
* Zručnost, spolehlivost a samostatnost
* Znalost PC na uživatelské úrovni

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Komplexní zaškolení na pracovní pozicí
* Možnost kariérního růstu

Náplň práce

* Obsluha semirotačního dokončovacího zařízení
* Zušlechťování vytištěné produkce z digitálních i konvenčních strojů (embossing, laminace, plošní sítotisk…)
* Pracoviště je součástí výrobního oddělení

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227