Samostatný pracovník laboratoře Vamberk

Lokalita pracoviště: Vamberk, Královéhradecký
Vloženo před 5 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho váženého zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatného laboranta. Společnost má závod v jižní části Královehradeckého kraje. Je spjata s automobilovým průmyslem, ale zároveň je dodavatelem i pro další průmyslová odvětví např. stavebnictví, energetika, zpracovatelský průmysl a další. Společnost má delší než 100 historii a pevné místo na trhu.
Máte chemické vzdělání a domluvíte se anglicky? Dejte nám o sobě vědět.
Vhodné i pro absolventy.

Co bude Vaším úkolem:
• analýza vzorků a chemické rozbory
• vyhodnocování a prezentace výsledků (ppt)
• práce s laboratorními metodami XRF, OES, LECO (zkušenost výhodou)
• kalibrace a validace

Co Vám nabídneme:
• nástup ihned nebo dohodou
• pracovní dobu od pondělí do pátku 7,5 hod úvazek
• možný profesní růst v rámci mezinárodních aktivit
• firemní benefity, kterými jsou např. výuka angličtiny v pracovní době, jubilea dle kolektivní smlouvy a další (5 týdnů dovolené, stravenky)

Co od Vás očekáváme:
• chemické vysokoškolské vzdělání (absolvent VŠ) nebo zkušenost práce v laboratoři min. 2 roky (SŠ vzdělání)
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• pečlivost, komunikativnost a smysl pro odpovědnost
• chuť dále růst v oboru

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Tučková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace