.NET Core developer do nového týmu Zahraničí - ostatní

Lokalita pracoviště: Zahraničí - ostatní, Zahraničí
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme fajn parta mladých kluků a hledáme k sobě někoho, koho prostě baví programovat a kdo chce být součástí nového projektu a pomůže nám ho rozjet.

Nebudeme tě lákat na zrekonstruované kanceláře, práci v centru Prahy nebo benefity. Pokud tě nadchne naše vize a samotný produkt, rád s námi zajdeš po práci na pivko nebo si někdy zajdeš zasportovat, jsi náš člověk ?

 

Čemu se tedy u nás budeš věnovat?


Čeká tě práce na novém projektu, který Ti nastíníme hned v počátku procesu
Bude to primárně o programování – C#, .NET Core, SQL ad.
A samozřejmě i o přemýšlení o dalších možnostech (např. do budoucna mobilní appka)


 

Čím u nás zazáříš?


Motivací zkoušet více technologií a být součástí start-upu
Baví tě prostě programovat? Pokud tě baví konkrétně .NET Core, je to super start!
Samostatností a prostě chutí se pustit do nových věcí


 

Co najdeš u nás?


Nové prostředí start-upového typu, ale s jistým back-upem
Zapálený tým mladých kluků
Různé technologie a prostor pro implementaci dalších, které vás budou bavit


 


Kontakt

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Knopová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost mBlue Czech, s.r.o. (IČ 24193119) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace