Technik BOZP Želetava, Česko

Lokalita pracoviště: Želetava, Česko, Vysočina
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxe v oblasti bezpečnosti práce alespoň 2 roky
* komunikativní znalost AJ (denní komunikace)
* dobré organizační a prezentační dovednosti
* mít vlastní názor a schopnost rozhodovat se
* řidičský průkaz sk. B
* samostatnost a proaktivnost

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* příjemné pracovní prostředí
* možnost karierního růstu
* motivující finanční ohodnocení
* zaměstnanecké benefity
* příspěvek na důchod. Pojištění
* příspěvek na stravování ve formě stravenek
* flexipass v hodnotě 700 Kč/měsíc

Náplň práce

* zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO
* příprava a realizace školení o bezpečnosti
* analýza a odstranění rizik na pracovišti
* implementace bezpečnostních předpisů
* komunikace se státními a kontrolními orgány

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nadia Šimková   +420 734 179 130