SEO specialista/ka Chrudim

Lokalita pracoviště: Chrudim, Pardubický
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví tě být blízko byznysu a mít možnost věci přímo měnit?
Láká tě pracovat ve velké firmě s neformální kulturou, kde si na přílišné oficiality nepotrpíme?
Chceš nám pomoci vybudovat největší on-line ekosystém ve střední Evropě?

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Hledáme proaktivní osobnost, které není cizí práce v týmu. Osobnost, která má chuť posouvat svoje dovednosti, učit se novým věcem a přicházet s kreativními nápady.

Čemu se u nás budeš věnovat?

* Budeš se moci podílet na obsahové strategii úspěšného e-shopu, který je součástí
Mall group.

* Aktivní spolupráci v týmu lidí. Budeš mít možnost spolupracovat s vývojáři, IT, PPC i obchodním oddělením.

* Neobejdeš se bez vytříbeného analytického myšlení a technického založení.


Nabízíme

Proč do toho jít s námi?

* Budeš mít zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce.

* Možnost podílet se na chodu úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group.

* Dostaneš u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj.

* A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 3 sick days, pet friendly office, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …).

Náplň práce

Co za zkušenosti/dovednosti se ti budou hodit?

* V našem týmu oceníme člověka se zájmem o fungování vyhledávačů a také někoho, komu linkbuilding není cizí.

* Zvídavou duši, pro kterou bude práce v Google Search Console, Marketing Miner, Sklik nebo Google Analytics zábavou.

* Kromě jiného budeš také optimalizovat e-shopy pro vyhledávání. Vyhledávače by prostě měly být tvými nejlepšími přáteli.


Kontakt

Vivantis a.s.

Chrudim
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Bubeníčková   724 400 947

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Vivantis a.s. (IČ 25977687) a dále skupina MALL Group (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace