Technolog elektro slaboproud Říčany u Prahy

Lokalita pracoviště: Říčany u Prahy, Středočeský
Vloženo před 7 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* minimálně SŠ se zaměřením na elektroniku/elektrotechniku
* znalosti v oboru slaboproudé elektrotechniky
* znalost hydrauliky výhodou
* znalost práce s PC (MS Office - základní uživatelská znalost)
* schopnost komunikovat e-mailem v němčině nebo angličtině
* analytické myšlení, samostatnost

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení
* stravování na pracovišti zdarma ve firemní kantýně
* čtvrtletní bonusy
* příspěvek na dovolenou až 10 000,- Kč za rok (dle odpracovaných let ve firmě)
* příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
* volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
* možnost zvyšování kvalifikace
* účast na pravidelných firemních akcích

Náplň práce

* tvorba a úpravy technologických postupů a kusovníků
* komunikace s výrobou a kolegy ze zahraničí
* spolupráce na zaškolování pracovníků montáže vyklápěčů a vozidel pro svoz komunálního odpadu
* příprava návodů
* vhodné i pro absoloventy

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227