Specialista programování - PLC Jindřichův Hradec

Plat: 45000.00 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jindřichův Hradec, Jihočeský
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ a vyšší vzdělání v oboru (elektro, technika, robotizace, automatizace)
* zkušenost v oblasti programování PLC a HMI podmínkou
* orientace v oblasti automatizace a robotizace ve výrobě
* platná vyhláška 50/§ 5 a výše
* znalost problematiky vystavení CE výhodou
* aktivní znalost AJ nebo NJ ( komunikace především on-line nebo příležitostně telefonická)

Nabízíme

* nástupní mzda 35 000 - 45 000Kč/měsíc
* pravidelná pracovní doba s možností pružné pracovní doby - pouze ranní směna
* 25 dní dovolené
* dotované stravování
* odměny za věrnost a roky strávené ve firmě
* odměny za výkon
* jazykové a firemní vzdělávání

Náplň práce

* práce v týmu se zaměřením na automatizaci a robotizaci
* práce na jednoúčelových strojích, především vstřikovacích lisech
* řešení programových změn na strojích pro zvyšování efektivity, kvality a produktivity
* práce na vývoji nových strojních zařízení, koordinace prací dodavatelů, přebírání nových zařízení do provozu
* servis HW a SW na instalovaných aplikacích z pohledu řídicího systému
* spolupráce při nastavení preventivní údržby

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Jakešová   +420 731 695 233