Vedoucí údržby s AJ okolí Olomouce

Lokalita pracoviště: okolí Olomouce, Olomoucký
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxi na vedoucí pozici v oblasti údržby či správy budov
* praxi v oblasti plánování investic
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* velkou výhodou zkušenosti v oblasti slévárenství, hutnictví, metalurgie či těžšího strojírenství
* zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Máte praxi na vedoucí pozici v oblasti údržby či správy budov a domluvíte se anglicky? Láká Vás oblast slévárenského prostředí a umíte pracovat s investicemi? Pak jste pro nás ideální kandidát!
Moderní mezinárodní společnost s rodinou atmosférou hledá nyní Vedoucího údržby! Jste to právě vy? Pošlete mi svůj životopis v ČESKÉ a ANGLICKÉ verzi a já Vám představím veškeré podrobnosti :)

* práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
* nadstandardní finanční ohodnocení
* bonusový systém prémií ve firmě
* týden dovolené nad rámec zákona
* příspěvky na stravování
* příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
* přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
* pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

* Místo výkonu práce: okolí Olomouce

Náplň práce

* zodpovědnost za oblast údržby a správy budov ve společnosti
* vedení menšího týmu
* plánování investic, zodpovědnost za rozpočty
* komunikace v AJ s centrálou v zahraničí
* podřízenost přímo jednateli společnosti

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Strouhalová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Advantage Consulting, s.r.o. (IČ 26289822) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace