Manažer malého call centra na prodejně Alza.cz - Karlovy Vary

Plat: 25000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti s aktivním prodejem zboží, či služeb
Minimálně roční zkušenost s vedením lidí
Komunikační dovednosti
Analytické myšlení

Nabízíme

Mzda - sám si ovlivníš výši své mzdy, aktuálně si manažer prodejny v Táboře průměrně odnáší 40 000 Kč - 45 000 Kč
Stravenky.
Firemní angličtinu i 2x týdně na náš účet
Slevu na firemní produkty
Kontinuální vzdělávání

Náplň práce

Vedení týmu obchodníků: Díky tobě každý zaměstnanec přesně ví, co má dělat a kam směřuje jeho rozvoj.

Plnění prodejních cílů: Jsme obchodní společnost, která si jde tvrdě za čísly. Tudíž jedním z tvých KPI's bude plnění prodejních cílů týmu, což se promítne do tvé mzdy.

Aktivní prodej zboží a služeb: Správný teamleader musí jít svým lidem příkladem. Proto se nebojíš zvednout telefon a prodat zákazníkovi službu nebo zboží.

Jsi přirozený leader: Většinu svého času budeš trávit předáváním zpětných vazeb a zdokonalovat prodejní a argumentační dovednosti svého týmu.

Kontakt

Alza.cz a.s.

U Pergamenky 1522
170 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Černák  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Alza.cz a.s. (IČ 27082440) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace