Obchodní zástupce produktů pro zemědělství Plzeň, Rakovník, Příbram

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Rakovník, Příbram, Plzeňský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ, VOŠ popř. SŠ se zemědělským zaměřením podmínkou; prokazatelná zkušenost v obchodní činnosti; znalost AJ nebo NJ vítána; znalost práce na PC (MS Word, Excel); komunikační a prezentační schopnosti; schopnost zvládání stresových situací, psychická odolnost, ŘP sk. „B“ dobrý řidič, ochota cestovat a učit se novým věcem; pozitivní, cílevědomý a spolehlivý přístup

Nabízíme

* finanční ohodnocení 34 - 40tis. Kč (po zkušební době) + provize z obratu

* práce na HPP v zavedené společnosti s působností v celé ČR a dalších zemích Evropy

* auto, počítač, telefon, 25 dní dovolené

* vzdělávací programy + další bonusy

Náplň práce

* vytipování potencionálních zákazníků v oblasti rostlinné výroby

* monitoring trhu

* péče o stávající zákazníky

* analýza situace zákazníka, prezentace firmy a produktů u zákazníků a na seminářích

* doporučení řešení problémů zákazníka

* uzavírání obchodů

* servisní činnost – kontrola porostů a stavu půdy, odborné poradenství

* správa IS – CRM – analýza pro MNG

* pravidelné studium aktuálních témat v rostlinné výrobě

* zodpovědnost za prodeje a servis stávajícím a novým zákazníkům.

Sortiment: přípravky pro rostlinnou výrobu, granulovaný vápenec a další produkty pro rostlinnou výrobu
Práce převážně v terénu – návštěvy zákazníků, administrativa doma (0,5 dne v týdnu)

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052