Operátor klientského servisu - HPP - od 30 000,- měsíčně Praha

Plat: 30000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 27 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
velmi dobré komunikační schopnosti
spolehlivost, profesionální vystupování
aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
min. uživatelskou znalost práce na PC
flexibilitu, komunikativnost
schopnost týmové spolupráce
chuť osobně se zdokonalovat
a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás klient počká
Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky přímo u klienta.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 30–55 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
možnost „nastartování“ budoucí kariéry – dle svých schopností a pracovitosti
nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Náplň práce

Naše pobočka se nachází v České republice v Praze v kancelářských prostorách City Tower.
Naší hlavní činností je makléřství na kapitálových trzích, kde se specializujeme na obchodování s devizami a deriváty.
Jak si Vás představujeme?

máte aktivní zkušenost s komunikací se zákazníky
nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
dokážete aktivně řešit požadavky klientů
nedělá vám problém pracovat na více projektech současně
Hledáme aktivní, samostatné a pracovité kandidáty s aktivním zájmem o oblast zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí budoucí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, a s možností z toho vyplývajících nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Kromě velmi důkladného zaškolení klient nabízí také profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Kontakt

Bernstein Bank GmbH

80539 Munich
Německo

Kontaktní osoba:
Julia Šipková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Bernstein Bank GmbH (IČ DE306120361) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.