Tester pro oblast automotive Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti s automatizovaným testováním a vývojem embedded SW.
Výhodou zkušenosti s testovaním za pomocí simulátorů (SIL, HIL, apod.).
Výhodou zkušenosti s programováním nebo skriptovacími jazyky (např. Python, VBScript).
Výhodou zkušenosti s konfigurací nástrojů pro správu verzí (SVN, ClearCase, apod.
AJ alespoň na úrovni B1 se zaměřením na technickou angličtinu, jelikož probíhá komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.

Nabízíme

Pracujeme na reálných projektech pro velké automobilky a vytváříme dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí
se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití v praxi a v blízké budoucnosti.
Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se
podporujeme a táhneme projekt dopředu.
Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
Řada benefitů.

Náplň práce

Analyzovat požadavky na funkcionalitu SW (Doors).
Navrhovat testovací scénáře a definice test casů nových nebo stávajících SW komponent (Doors).
Psát automatické testy v UML prostředí EXAM a občas využívat např. Python.
Denně komunikovat s vývojovým týmem, koordinátorem projektu a test managerem.
Provádět testování SW na simulátorech HIL / miniHIL s použitím zajímavých automotive nástrojů (CAN, Vector CANoe, CANape,
CANalyzer).
Analyzovat výsledky testů a reportovat je internímu zákazníkovi.
Hledat chyby v systémech a navrhovat jejich řešení.
V týmu komunikovat i anglicky na úrovni alespoň B1.

SPPA group s. r. o.

708 00 Ostrava
ČR

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová   420 604 157 367