Elektromechanik Šumperk

Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 22 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel shání do svých řad elektromechanika.

Náplň práce:
- provádění instalací, proměřování, seřizování a opravy elektrických částí kolejových vozidel dle platných předpisů.
- Bližší seznámení s pracovní náplní rádi poskytneme a ukážeme při osobním jednání.

Co vám nabídneme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- zázemí stabilní a prosperující firmy, podporující a férový přístup
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti, zvýhodněné pojištění odpovědnosti a mobilní tarif...)
- nástup dle dohody

Co od vás očekáváme:
- vyučení v oboru elektro nebo osvědčení v souladu s NSK (Národní soustava kvalifikací)
- platnou vyhláška 50/1978 Sb. (není podmínkou, lze získat po nástupu do zaměstnání)
- schopnost pracovat dle výkresové dokumentace
- praxi vítáme
- ochota práce na 2 směny

Jak reagovat:
Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Agáta Lichovniková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.