Obchodní manažer (obrábění) Okres Šumperk, Česko

Lokalita pracoviště: Okres Šumperk, Česko, Olomoucký
Vloženo před 23 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* 3-4 roky odborné praxe v oboru obrábění (řezné nástroje, technický produkt, ocelové materiály, ...)
* prokazatelné obchodní zkušenosti v automobilovém průmyslu (klient x dodavatel x služba)
* výborná znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem včetně jazyka českého nebo slovenského
* vzdělání technického směru
* velmi dobré znalosti MS Office
* komunikační dovednosti a týmová spolupráce, na druhou stranu i samostatnost a flexibilita
* schopnost určit problém a navrhnout řešení, technické myšlení

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr s možností home office
* služební vůz v plné výbavě i pro soukromé účely, mobil, notebook
* přátelský kolektiv, otevřené jednání, možnost seberealizace
* příspěvek na sportovně-kulturní aktivity včetně vzdělávání
* 13.mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování
* odměna za pracovní a životní jubilea a další benefity

Těšíme se na Vaše reakce!

Náplň práce

* obchodní aktivity, péče o klienty a budování sítě kontaktů pro zajištění prodeje (lokalita ČR a SR)
* prodej a poradenství pro výrobky vyráběné a distribuované společností (řezné nástroje, obráběcí komponenty)
* provádění zkoušek u zákazníků s cílem optimalizovat stávající produkty a zavádět nové
* plánování služebních cest a návštěv u zákazníků včetně akvizice nových
* spoluúčast na rozšíření prodejních kanálů

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová   +420 724 501 667