Konstruktér (elektro) okres Šumperk

Lokalita pracoviště: okres Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 23 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* nutná odborná praxe v konstruování
* VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
* odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (min. §5)
* všeobecný technický přehled (oblast vozidel, dopravních kolejových prostředků)
* schopnost práce s výkresovou dokumentací (tvorba, čtení)
* anglický nebo německý jazyk pro běžné použití
* uživatelská znalost MS Office, výhodou program Engineering Base
* flexibilita, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovost
* ochota se dále vzdělávat (normy, předpisy)
* řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

* tradice, stabilita, mezinárodní projekty, férový přístup
* 25 dnů dovolené, vzdělávání, jazykové kurzy, penzijní připojištění, Flexi Pass poukazy
* příspěvek na stravování, zaměstnanecké půjčky, zvýhodněné volání a další
* zázemí výrobní společnosti v Šumperku

Náplň práce

* zpracování a tvorba technické dokumentace k projektům elektroinstalace
* spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky (výběrové řízení u klienta)
* zpracování a vyhodnocení technických částí nabídek
* komunikace se zákazníky, dodavateli a schvalovateli projektů
* technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení, schvalování a realizaci sériové výroby

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová   +420 724 501 667