Technolog broušení okres Šumperk

Lokalita pracoviště: okres Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 22 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* odborná praxe na obdobné pozici velkou výhodou
* VŠ technického směru (materiálové inženýrství, elektrotechnika, strojírenství)
* znalost technického kreslení a broušení (oblast strojírenství)
* znalost zásad tvorby technologických postupů
* komunikativní znalost angličtiny (maily, technické záležitosti, kontakt se zahraničím)

Nabízíme

* různorodé pracovní úkoly v přátelském kolektivu na hlavní pracovní poměr
* možnost seberealizace
* v rámci zaučení 1 měsíc v zahraničí pro rozšíření znalostí v oblasti vývoje a technologií
* příspěvek na sportovně-kulturní aktivity včetně vzdělávání
* 13.mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
* příspěvek na stravování, odměna za pracovní a životní jubilea a další benefity

Náplň práce

* organizace a zajišťování technologické přípravy výroby
* vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce a technologií konstrukce
* navrhování toku materiálu a návaznosti pracovišť
* zajištění časového měření rozborovými metodami včetně jejich vyhodnocování
* spolupráce na realizaci technologických změn a inovacích

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová   +420 724 501 667