Skladník - retrakář - svozy zdarma, možnost ubytování Praha

Plat: 30000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do skladu s potravinami v Kozomíně u Prahy příjmeme nové kolegy na pozici retrakáře - není nutné platné osvědčení, ale praxe!

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
předchozí praxi na retraku
plnoletost
spolehlivost a chuť do práce

Nabízíme

motivační finanční ohodnocení 30.000,- v základu
+ Bonusy a prémie až 3000,- každý měsíc
+příspěvek na bydlení 2500,-
NEBO možnost ubytování téměř ZDARMA
ZDARMA svozy do práce
2 dotovaná jídla za směnu
týdenní zálohy 1000kč
výhodné firemní telefonní tarify
servis koordinátora

SVOZOVÁ MÍSTA: z Prahy (Černý Most, Letňany, Kobylisy) a okolí Prahy (Zdiby, Odolena Voda Kladno, Kralupy n. Vltavou, Slaný, Roudnice n. Labem, Lovosice, Litoměřice, Mělník, Neratovice, Vojkovice, Bohušovice, Ústí n. Labem, a další…)

Náplň práce

SMĚNY: 12hod. směny denní i noční, nepravidelný krátý-dlouhý týden
obsluha VZV - retrak, skladové operace

Kontakt

KeXeK s.r.o.

186 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Šufnerová   

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KeXeK s.r.o. (IČ 04510836) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace