Dělník-brusič odlitků – Hlubočky – až 30 000 Kč Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxe není podmínkou
* fyzická zdatnost

Nabízíme

* stravenky za odpracované dvanáctihodinové směny
* motivující mzda 22 000 - 32 000 Kč dle pracovního výkonu
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* 25 dnů dovolené (o 5 dnů více než je v Zákoníku práce)
* možnost přivýdělku (prodloužené směny, přesčasové víkendy)
* příspěvek na dopravu
* výborné dopravní spojení navazující na směny
* práce od pondělí do pátku
* ranní směna 6:05 - 14:05 hod., noční směna 22:05 -06:05 hod.
* víkendy volné

Náplň práce

* broušení odlitků na kotoučových bruskách dle pracovních postupů
* práce nevyžaduje vzdělání ani praxi
* nástup možný IHNED

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pantělejev   +420 725 828 605