Stavbyvedoucí - ocelové konstrukce Libochovice

Lokalita pracoviště: Libochovice, Středočeský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání s maturitou technického směru
* 5 let zkušeností na obdobné pozici
* znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci
* znalost bezpečnostních předpisů
* zkušenost s vedením týmu lidí
* ŘP sk. B
* Pokročilá znalost MS Office
* znalost programu KROS a AUTOCAD výhodou

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení
* mobilní telefon
* notebook
* služební auto
* pracovní smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce

* Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
* Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby
* Operativní řízení montážních prací ocelových konstrukcí
* Zajišťování dodržování stanovených technických postupů
* Spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány
* Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb
* Spolupráce při zpracování podkladů k fakturaci
* Zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů, vedení pracovního týmu
* Zajišťování přejímky provedených prací
* Časové řízení montážních prací
* Dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227