Lean Specialista - transformace závodu Kladno

Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Malá ochutnávka toho, co budete mít na starosti:
   •  Hledání prostoru pro zlepšení u stávajících výrobních procesů + nové layouty
   •  V případě nových projektů nastavení optimálních procesů a zajištění potřebných úkonů (sepsání směrnic, hlídání postupů apod.)
   •  Zodpovědnost za organizaci pracovišť, zkrácení výrobního času, nastavení 5S, KAIZEN a spoustu dalšího
   •  Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

Jste náš člověk pokud:
   •  Již máte v oblasti zlepšování procesů praxi – ať už jste měl pozici zaměřenou přímo tímto směrem nebo jste se s tímto setkal v rámci jiné pozice
   •  Domluvíte se AJ nebo NJ – týdenní komunikace s centrálou v Německu
   •  Máte analytické myšlení a umíte přemýšlet v souvislostech
   •  Jste rozený inovátor, baví Vás věci posouvat kupředu

Co může nabídnout společnost na oplátku:
   •  Samostatnou práci, kde budete moci uplatnit vlastní nápady
   •  Proniknete opravdu až do základů výroby
   •  Budete se podílet na zajímavých projektech – nastavení 5S, layouty, KAIZEN
   •  Smlouvu na dobu neurčitou
   •  5 týdnů dovolené
   •  Odměnu na dovolenou a na Vánoce
   •  Jazykový kurz v rámci pracovní doby
   •  Příspěvek na stavování

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Mašková