Stavbyvedoucí Uhříněves

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Uhříněves, Středočeský
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- práce s PC, Excel, Word, URS, RTS
- zkušenost s řízením a realizací staveb
- praxe minimálně 7 roky na pozici stavbyvedoucí
- osvědčení o autorizaci
- kladné reference
- vysoké pracovní nasazení, preciznost, poctivost a charakter
- odpovědný přístup k práci, samostatnost
- schopnost převzít zodpovědnost za svěřené projekty
- zájem dále se rozvíjet v oboru
- ŘP sk. B
- nástup možný ihned

Nabízíme

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání
- práci na HPP
- pracovní doba: Pondělí – Pátek, dle dohody i v sobotu
- místo pracoviště: stavby na území ČR (nejčastěji Praha a Střední Čechy)
- nástupní plat: 35-50 tis. čistého měsíčně + hodnocení za každou zakázku

Náplň práce

Pro českou stavební společnost, která se zabývá výstavbou především bytových domů a komplexní správou nemovitostí se sídlem na Praze 10 - Uhříněves, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

- samostatná práce s kolektivem pracovníků
- kontrola kvality prací a dodržování termínů prací
- komunikace se zákazníkem na stavbě
- odpovědnost za dodržování postupů stanovených v řídících dokumentech
- kontrola dodržování BOZP na pracovišti
- hodnocení výkonu podřízených
- sestavování zpráv a vedení evidence
- kontrola projektové dokumentace
- rozdělení využití a zajištění stavebních strojů a zařízení
- zajištění zásobování
- kontrola materiálu a jeho kvality
- organizace pracoviště a řízení provozu
- zajištění plynulosti výstavby
- ostatní činnosti dle pokynů nadřízeného

MaxiJOB

142 00 Praha 4 - Lhotka
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Dvořáková   776669412