Senior Launch manager okr. Karviná

Lokalita pracoviště: okr. Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Prokazatelné předchozí zkušenosti s vybudování nové výroby v automotive (alespoň 3 projekty za posledních 5 let)
* Předchozí zkušenosti s vedením týmu
* Znalost standardů IATF 16949
* Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (min. B2 - C1)
* Výborné organizační a komunikační dovednosti
* Týmového ducha
* Pro-zákaznický přístup, férovost a loajalita

Nabízíme

* Bonusy nad rámec fixní mzdy
* Pružná pracovní doba
* Týden dovolené navíc
* Stravenky, flexi pasy
* Firemní akce

Náplň práce

* Plánování, koordinace a řízení spuštění nové výrobní linky
* Zajištění včasného dokončení projektu a řízení nákladů
* Řízení projektového týmu
* Zodpovědnost za plánování kapacit
* Koordinace externích dodavatelů
* Reporting

Specialist Service, s.r.o.

70900 Ostrava - Mar. Hory
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza