Analytik ve výrobě - vhodné i pro absolventy! Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Lokalita pracoviště: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* maturitní vzdělání v oboru elektro
* ochotu pracovat na směnný provoz
* analytické myšlení

Nabízíme

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:
* půlroční bonus za plnou docházku ve výši 50 % ze základní mzdy
* příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 201 Kč
* odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na firemní dopravu ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n. Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany

Náplň práce

* budete provádět analýzy desek tištěných spojů a hotových produktů pro automobilový průmysl
* součástí Vaší práce bude i návrh nápravných opatření a vedení záznamů o provedených analýzách
* Vaše pracovní místo bude v čisté a moderní výrobě
* můžete se těšit také na osobní i kariérní rozvoj - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Průmyslová 1851
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Podhajská