Mistr ve výrobě Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Předchozí zkušenosti s vedením týmu
* Velmi dobrá znalost výrobního procesu a provozu stroje ze sériové výroby
* Obecné znalosti z oblasti údržby
* Povědomí o systému ISO, BOZP a PO
* Organizační schopnosti
* Alespoň základní znalost anglického jazyka
* Řidičský průkaz na VZV výhodou

Nabízíme

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Atraktivní základní mzdu
* Příspěvek za práci v noci ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
* Příspěvek za práci o víkendech ve výši 30% (ze zákona pouze 10%)
* Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
* Příspěvek za práci ve svátku 200% (ze zákona pouze 100%)
* Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
* Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy
* Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
* Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
* 5 týdnů dovolené
* Firemní akce
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením kolektivu lidí a rádi byste tyto zkušenosti uplatnili v novém zaměstnání?
Pro výrobní společnost na Tachovsku obsazujeme pozici Mistr výroby.
* Organizace práce podřízených pracovníků za účelem zajištění plynulé výroby (tým cca 15 zaměstnanců)
* Posuzování a ověření pracovní způsobilosti týmu
* Motivace a řízení týmu, pomoc při školení nových i stávajících zaměstnanců
* Sledování efektivity výroby, reporting
* Sledování spotřeby surovin pro výrobní proces
* Spolupráce s ostatními odděleními

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová