SAP Konzultant Beroun

Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
Reálná zkušenost s implementací SAP
Praxe s customizací, nastavením, zprovozňováním procesů
Velmi dobrá orientace v modulech WM a MM, případně SD a LE, eventuálně Basis
Komunikativní znalost anglického / německého jazyka, denní využívání

Nabízíme

Perspektivní a stabilní práci v zahraniční společnosti
Kvalifikační růst a odborná školení
5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování
Jazykové kurzy
Příspěvek na dopravu
Flexibilní pracovní doba
Roční hodnocení zaměstnanců
Vánoční prémie, výkonnostní příplatky
Firemní akce

Náplň práce

Účast na implementačních projektech SAP v rámci ČR i zahraničí
Podpora obchodních jednotek se zaměřením na ČR, Slovensko, Rakousko a Polsko v rámci modulů WM/MM; SD/LE či Basis
Úpravy a udržování systému
Testování aplikovaných kroků a řešení problémů
Vzdělávání klíčových uživatelů v rámci provozu
Udržování dokumentace
Identifikace možností pro zlepšení
Úzká spolupráce s vývojáři systému
Činnost v rámci evropské centrály
Práce na dlouhodobých projektech

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Pavlík   777 356 241