Brusič až 180,- v čistém | Jižní Čechy - s ubytováním Písek

Plat: 28000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

► ► Přijďte posílit náš Jihočeský tým a my Vás za to odměníme extra vánočním náborovým příspěvkem 6.000,- Kč! ◄ ◄
Pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme zručné brusiče. Klient se zabývá výrobou strukturovaných dílů pro automobily, a koncem prázdnin startuje nové výběrové řízení na pozice brusičů (a také další pozice). Pokud se chcete s námi zapojit do pracovního procesu, neváhejte nás kontaktovat přes formulář, nebo na tel. čísle 773 338 667.

Požadujeme:
○ Praxe v oboru
○ Technické myšlení, manuální zručnost

Nabízíme

○ Příspěvek na dopravu/bydlení 100,– Kč až 150,– Kč za odpracovanou směnu.
○ Mzda 160,- - 180,- hod./čistého
○ Závodní stravování

Náplň práce

○ Broušení rámu dveří (okenní část) a následné leštění rámu.

DELTA & PERSONAL s.r.o.

113
Jihlava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dušan Felcan   +420773338667