Customer Quality Engineer (m/ž) Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- min. 2 letá zkušenost na obdobné pozici
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- znalost výrobních procesů a technologií
- zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy
- znalost pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů

Nabízíme

- 5 týdnů placené dovolené
- roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
- pružná pracovní doba (7,5 hod/den)
- dotované závodní stravování
- komplexní vzdělávací program, jazykové vzdělávání
- karta Multisport (sportovní a kulturní akce)
- závodní lékař, zdravotní preventivní program, ELA poradenství adalší

Náplň práce

- být kontaktní osobou pro zákazníka (Tier 1) v rámci kvality
- spolupracovat na vývoji projektu, vytvářet kontrolní plány výrobku včetně instrukcí ke kontrole výrobku
- optimalizovat procesy plánování kvality a spolupracovat na aktualizaci FMEA
- řešit zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová