Servisní technik zabezpečovacích systémů Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dodavatele komplexních služeb v oblasti technologické bezpečnosti, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Servisní technik zabezpečovacích systémů.

Náplň práce

* Výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu

* Montáže a instalace zabezpečovacích systémů

* Servis a opravy elektronických zařízení

* Komunikace se zákazníkem

* Administrativa spojená s vykonanou prací

Požadavky

* Vzdělání elektrotechnického směru

* Praxe v oblasti technologické bezpečnosti

* Platná vyhláška č. 50/1978 - § 6.

* Revizní zkoušky - VÝHODOU

* ŘP skupiny B

* Znalost AJ na úrovni čtení manuálů

* Trestní bezúhonnost

Nabízíme

* Práci ve stabilní společnosti

* Vzdělávací kurzy zaškolení a školení

* Provize za zprostředkování nových zakázek

* Služební telefon, notebook a automobil

* Dovolenou navíc

* Firemní akce a spousta firemních benefitů

* Lokalita pracoviště: Praha a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková   602 234 660