Práce ve výrobě - Ostrava (vhodná pro ženy)

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme jednoduchou práci ve výrobě

- manipulace s malými plastovými díly
- obsluha výrobních strojů
- příležitost i pro nezkušené a bez praxe ve výrobě
- postačí Vám manuální zručnost a ochota k práci na směny
- jako dělané pro ženy

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

- práci na hlavní pracovní poměr
- mzda od 20.000 Kč hrubého ve fixu (v základu)
- bonusy a příplatky za přesčasy, směny, víkendy a svátky
- stravenky 100 Kč
- placená dovolená
- práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- práce v dosahu MHD

NÁSTUP IHNED!!!

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte:
Karolína Skopalová
+420 770 108 589

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kryštof Švec   +420 770 108 592