Controller - výrobní ekonom - junior 32.000,-Kč - 42.000,-Kč Břeclav

Plat: 32000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem.

Požadujeme:

- znalost práce na PC – MS Excel, SAP výhodou
- orientace v podnikové ekonomice a základech účetnictví
- analytické a logické myšlení
- ochota a chuť se vzdělávat
- morální integrita a disciplína
- VŠ/SŠ vzdělání
- komunikační znalost anglického jazyka
- GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od kancelářského stolu)

Nabízíme

Nabízíme:

- práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející české výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou, které působností ve více než 80 zemích světa
- úvodní zaškolení a procesní adaptaci
- vzdělávání a rozšiřování kvalifikace prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školku pro Vaše děti
- firemní ubytování

Náplň práce

Popis pozice:

- pravidelný reporting základních provozních a finančních ukazatelů
- rozvoj a podpora podnikatelského ducha v rámci organizačních jednotek
- spolupráce při zavádění nových informačních technologií
- měření výrobních časů, kontrola a zpřesňování norem, kalkulace výrobních procesů
- vytváření motivačních schémat pro pracovníky v rámci útvaru
- účast na výrobním a finančním plánování organizační jednotky
- ad-hoc analýzy, modelování a predikce

Fosfa a.s.

Hraniční 268
Břeclav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Garčicová