Seřizovač - specialista, od 30 000Kč Český Krumlov, Česko

Lokalita pracoviště: Český Krumlov, Česko, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání technického směru (strojírenství, elektro)
* praxe v oblasti seřizování NC, CNC strojů
* ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme

* motivující mzda v nástupu od 30 000 - 40 000Kč
* příspěvek na dopravu
* roční bonus ke mzdě
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* Sodexo benefitní poukázky
* velmi příjemné a moderní prostředí

Náplň práce

* práce na poloautomatickém výrobním stroji
* využijete běžné znalosti robotiky, ovládání CNC strojů a programovacích jazyků (např. FANUC, Siemens)
* příprava stroje do chodu, nastavení technologických parametrů
* instruktáž obsluhy stroje (operátoři výroby)
* drobné opravy a servis
* školení nových pracovníků a dohled nad jejich prací

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Jakešová