Elektro údržbář – lisovna kovů Ostrov u Lanškrouna

Lokalita pracoviště: Ostrov u Lanškrouna, Pardubický
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU nebo SPŠ elektrotechnického směru, praxe v oboru, platné oprávnění z vyhlášky č. 50/1978 sb. min. § 6 v obj. třídy A. Zdravotní způsobilost i pro práci ve výškách, fyzická zdatnost a manuální zručnost. ŘP skup. B. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Výhodou platné oprávnění E4A k provádění revizí elektrických zařízení; oprávnění řízení VZV.

Nabízíme

8 hod pracovní režim (6:00 – 14:00).

další bonusy: odměna za plnou docházku atd.

Náplň práce

Provozní elektrikář provádí veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení. Provádění elektrotechnické práce na výrobních strojních zařízeních, odborné práce při zapojování vstřikovacích forem popř. nástrojů. Do náplně práce patří údržba, opravy, montáž elektrických zařízení, opravy a montáže elektrických rozvodů budov.

FOREZ s.r.o.

2
561 22 Ostrov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Leona Matějíčková