Technik údržby Liberec

Plat: 23000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Alespoň základní znalost AJ
Znalost SAP velikou výhodou
Řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)
Spolehlivost, velmi dobré organizační schopnosti
Schopnost samostatné práce, proaktivní přístup, energická povaha, týmový hráč, smysl pro detail, odolnost vůči stresu

Náplň práce

Na této pozici budete poskytovat administrativní podporu pro údržbu strojů a zařízení.

Zejména pak budete zodpovědný/á za:

Plánování a kontrolu preventivních údržeb strojů a zařízení
Úpravu postupů údržby (v kooperaci s výrobou a technologií)
Sledování spotřeby ND v pravidelných inventurách
Dohled nad TPM na výrobních linkách
Zajištění pravidelné opravy a revize strojních zařízení
Spolupráci s externími dodavateli služeb

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková   728 531 842