Pracovník přípravy výroby Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání ( nejlépe technického směru)

Dobré uživatelské znalosti MS Office (Word, Excel)

Technické myšlení (vztah k technickým produktům)

Výhodou znalosti technické dokumentace (výkresy stavební, příp. strojní)

Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Organizační schopnosti a aktivní pracovní přístup

Samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

Stabilní zázemí zavedené firmy

Mobilní telefon

Příspěvek na stravenky

5 týdnů dovolené

Náborová odměna

Zaměstnanecké výhody a benefity

Výborná dostupnost MHD

Náplň práce

Kontrola správnosti zadání zakázek v sapu a výkresové dokumentace

Úprava zadání s následným objednáním komponentů

Zadání výroby přídavných komponentů

Konzultace správného zadání s obchodním oddělením

Konzultace a optimalizace zadávání zakázek s mistry ve výrobě

Tisk štítků, třídění a kopírování výkresů do výroby, označení nezinkových roštů

Zadání a vytvoření zakázek do výroby

Sledování včasného zadání a vyrobení zakázek

Doplnění do sapu data objednání komponentů

Srovnání neshod s nákupem (místo doručení)

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Hanzlíková    604 286 837