Expedient/ka - pracovník skladu Mladá Boleslav

Plat: 24000 - 27500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici podmínkou
Znalosti z oblasti kontejnerů a palet
Týmová spolupráce, samostatnost, flexibilita
Organizační a komunikační dovednosti
Ochota práce ve 3 směnách

Náplň práce

Pro výrobní společnost sídlící na Mladoboleslavsku hledáme kandidáty či kandidátky pro práci ve směnném provozu skladu.

Co bude Vaší náplní práce:

Výdej a kontrola materiálu
Práce s dodacími a průvodními listy, jejich vyhotovení a archivace
Evidence stavu skladu a rozdílů v dodávkách
Inventury skladu
Odepisování vydaného a zpracovaného materiálu ze skladu
Vedení dokumentace všech dodávek
Koordinace práce řidičů VZV
Kontrola a kompletace faktur

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková   728 531 842