Elektromechanik (1 směna) Česká Třebová

Lokalita pracoviště: Česká Třebová, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

popis pozice:
Hledáte dlouhodobou a stabilní práci se zajímavou mzdu a bez nutnosti nočních směn? Jste zkušený elektromechanik nebo čerstvý absolvent v tomto oboru a zkušeností ještě tolik nemáte? Nevadí, uvítáme i šikovné absolventy, které vše naučíme!

Co bude náplní Vaší práce:
* demontáž, čištění, opravy a montáž elektrických zařízení lokomotiv
* převíjení rotorů a statorů elektrických točivých strojů

co Vám nabídneme:
* náborový příspěvek 20 000 Kč
* příspěvky na stravování/stravenky
* 13. mzdu
* benefitní kartu Edenred
* školkovné 500 Kč/měs.
* zvláštní placené volno 6 dnů/rok
* příspěvky na životní pojištění nebo penzijní pojištění
* odborné či rozvojové vzdělávání zdarma

co od Vás očekáváme:
* platná Vyhl. č. 50/78 § 6 je výhodou
* praxe v oboru vítána, ale uvítáme i šikovné absolventy (elektromechanik)
* chuť učit se novým věcem, pečlivost a spolehlivost

jak se přihlásit:
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu. Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivtewww.randstad.cz.

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Michaličková