Údržbář Okříšky

Lokalita pracoviště: Okříšky, Vysočina
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vyučení ve strojírenském oboru
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• osobní příplatek podle individuálního hodnocení
• 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
• příspěvek na penzijní připojištění
• věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
• 5 týdnů dovolené
• příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
• dotované závodní stravování
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• dotovaná autobusová doprava do zaměstnání
• další možné benefity
• poskytnutí pracovních oděvů

Náplň práce

• nabízíme práci pro údržbáře v třísměnném režimu (8hodinové směny)
• hlavní náplní práce je odstraňování poruch a opravy strojních zařízení
• na vše budete samozřejmě zaškoleni a dostanete manuál a postupy
• práce je vhodná i pro šikovné absolventy

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

675 21 Okříšky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Skýpalová   770181818