Pohodová práce ve výrobě – 23-28 000 Kč/měs. Brno

Plat: 23000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve tří směnném provozu
- Zodpovědnost za odvedenou práci
- Předchozí zkušenost na pozici operátora/ky výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- Mzdový výdělek od 23.000 Kč
- Nástupní bonus 7.000 Kč po skončení zkušební doby
- Možnost přesčasů s 75% příplatkem
- Bezplatné ubytování v Brně, dvoulůžkové pokoje s výbornou dostupností do práce i do centra města
- Dotované stravování za 28 Kč v místě pracoviště
- Možnost využívat týdenních záloh za každý odpracovaný týden v hodnotě 1.000 - 2.000 Kč
- 25 dní dovolené
- Profesionální přístup koordinátora, který Ti bude stále k dispozici
- Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí
- Možnost profesního postupu

Náplň práce

- Práce s optickými kabely, jejich scanování, pájení a testování
- Kompletace výrobků a jejich balení
- Nejedná se o práci na lince
- Vhodné pro ženy, muže, páry i absolventy

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Činčurová   +420775478644