Přípravář/rozpočtář (25.-35.000Kč) Třebíč

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*SŠ nebo VŠ stavebního směru
* praxe na pozici přípravář výroby nebo v realizace staveb velkou výhodou!
* znalost systému Callida je velkou výhodou!
* znalost stavebních materiálů a technologií
* uživatelskou znalost práce na PC - MS Office, AutoCad
* samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
* dobré komunikační a organizační schopnosti
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

* finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* moderní a technologicky vyspělé pracovní prostředí
* kurzy angličtiny a další firemní benefity
*možnost profesního růstu a seberealizace
* Lokalita: Vysočina

Náplň práce

* technická příprava staveb od postupu stavby, požadavků na nákup až po harmonogram stavby (člen realizačního týmu)
* kontrola projektové dokumentace

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Novotná