Dělník - operátor ve chemické výrobě pro vuos Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SO, SŠ vzdělání v chemickém oboru
• manuální zručnost
• chuť pracovat
• dobrý zdravotní stav
• ochota pracovat v nepřetržitém provozu
• praxe v oboru výhodou

Nabízíme

• mzdu po dohodě – dle znalostí profese a praxe
• jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
• teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění až 800 Kč/ měsíc
• Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
• zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
• zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
• zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
• zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
• možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Náplň práce

• obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
• manipulační práce
• čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě

Synthesia, a.s.

Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vita Korniienko